Szef Teamu

Daniel Zając

Założyciel D&D Motorsport Poland. Mieszkaniec Zielonej Góry, szczęśliwy tata trójki dzieci. Wicemistrz w 2011 serii Rok Cup Poland w kategorii Super Rok. Z Rok Cup związany od 2 sezonów. Urodzony kamikadze - zawsze walczy do końca. Hobby: rodzina.

Jedna z twarzy zespołu i kategorii, w której się ściga. Był autorem wielu efektownych rajdów i wyprzedzeń. Nie boi się ryzyka i nigdy nie odpuszcza rywalizacji. Bardzo szybko zyskał uznanie rywali za walkę i nieustepliwość. W 2015 roku autor największych sukcesów zespołu po tym jak zdobył dublet, czyli mistrzostwo Polski w Rok GP i puchar Polski w tej kategorii.

W sezonie 2014 Daniel należał do ścisłej czołówki kategorii Super Rok, notując znakomite wyniki. Choć w żadnym z 24 wyścigów, w których wystąpił nie przyjechał na metę jako zwycięzca zaliczał się do grona najlepszych kierowców. Ostatecznie zajął drugie miejsce w klasyfikacji sezonu z dorobkiem 548 punktów. Wyprzedził w ostatniej rundzie Mariusza Szymczaka i stanął na drugim stopniu podium "generalki".

Rok później święcić sukcesy z zespołem jako mistrz kraju i zdobywca pucharu Polski. Po słabszym początku sezonu w drugiej jego części znakomicie prezentował sie na torze. Wygrał rywalizację z Adrianem Marcinkiewiczem w obu klasyfikacjach najstarszej kategorii Rok Cup Poland. Wystartował również w pucharze międzynarodowym Rok Cup International w Lonato we Włoszech.

W sezonie 2016 jest jednym z najlepszych kierowców w Polsce w swojej kategorii.